דלג לתוכןדלג לפוטר

אנחנו גאים להשיק היום את HB CONSULTING

אנחנו גאים להשיק היום את HB CONSULTING – בית אחד המאפשר לכם להמשיך ולהעצים את המצוינות בתחום ה-EHS&Q.

סביבת העבודה שלנו הפכה טכנולוגית יותר, הכלים ויכולות הבקרה הפכו למתקדמים, חכמים ומדויקים יותר. יחד עם הצורך בשילוב לוקאלי וגלובלי, פיתוח יכולות ארגוניות חדשות וחיבור של כלל העובדים לתרבות הארגונית.

העולם החדש הזה, מבהיר לנו שבכדי לקדם את תחומי הבטיחות, איכות ואיכות הסביבה יחד עם מצוינות תפעולית, מהפעולות היום יומיות ועד קבלת החלטות אסטרטגיות, אתם רוצים שותף עסקי שידע לנווט ולהוביל אתכם להצלחה.

לכן, החלטנו לרתום את שנות הניסיון שלנו כקבוצת ה.ב ולהביא לידי ביטוי את שנות הניסיון והידע שרכשנו, ולשנות עבורכם את חוקי המשחק.

HB CONSULTING נמצאת כאן עם יכולות במגוון תחומי מפתח בתחום ה–EHS&Q.

החל מפיתוח והטמעה של תרבות בטיחות חוצת ארגון, אפיון ויישום של מערכות מידע ייעודיות לתחום ה–EHS&Q המאפשרים פתרונות גמישים ומהירים לשימוש, אשר מייצרים ערך אמיתי לכל עובד ומנהל. וכמובן, ידע מוכח בתחום בניית מערכי למידה והדרכה באמצעות כלים ומתודולוגיות מתקדמות, שיאפשרו את הצלחתכם בכל זמן ובכל מקום. אנו יודעים את כוחה האמיתי של סינרגיה ארגונית, כזו שכל פעולה בארגון משפיעה לטובה ומסייעת לארגון כולו על כל חלקיו.

HB CONSULTING תספק לכם את המענה השלם, האיכותי והמתקדם ביותר הנדרש עבור הקמה וניהול של מערך EHS&Q מוביל והכל במקום אחד!

באמצעות שלושת החטיבות שלנו: HB SAFETY, HB INNOVATION ו–HB LEARNING. בעוד כל חטיבה מתמחה בתחומה, יחדיו אנו מייצרים ערך חדש המגיע עד לחיוך של כל עובד, ולשלם הגדול מסך חלקיו.

שמחים מאוד להכיר שוב, מוזמנים לבקר באתר החדש שלנו או ליצור קשר, באותו הטלפון שאתם כבר מכירים ☺

ברוכים הבאים לעולם חדש של יכולות, ברוכים הבאים ל – HB CONSULTING.

האתר החדש שלנו מחכה לכם: www.hbconsulting.co.il

לחצו כאן כדי לצפות בסרטון שהכנו עבורכם
בהערכה רבה,
הדס בלום

x

צור קשר

    דילוג לתוכן